310895960
Mama leży na trawie trzymając córkę jak samolot, dziecko się śmieje

Chore dzieci? Jak Otrivin może POMÓC przeziębionym dzieciom?


Małe dzieci zdecydowanie częściej się przeziębiają ze względu na nie w pełni wykształcony układ odpornościowy, który nie jest przygotowany do walki z niektórymi wirusami powodującymi przeziębienia. Kiedy dziecko jest chore, jako rodzice zrobimy wszystko, aby szybko poczuło się lepiej. Jednak na przeziębienie nie ma lekarstwa. Na szczęście istnieją sposoby, któe mogą złagodzić objawy u Twojego dziecka.

Dużo wypoczynku, dużo płynów i ciepłych napojów złagodzi objawy i przyśpieszy powrót do zdrowia. Dla większego komfortu dziecka regularnie wietrz jego pokój, utrzymując w nim umiarkowaną temperaturę. Unikaj przegrzewania dziecka. Dzieci, które mogą spać już na poduszce, powinny wypoczywać z lekko uniesioną głową, gdyż w ten sposób będzie im łatwiej oddychać, co przełoży się na spokojniejszy sen. Podanie dziecku paracetamolu lub ibuprofenu w płynie lub zawiesinie złagodzi bóle i gorączkę, jednak należy koniecznie sprawdzić w ulotce dawkowanie, gdyż różni się ono w zależności od wieku dziecka.

Gama leków Otrivin zawiera również produkty przeznaczone specjalnie dla dzieci*, Otrivin dla dzieci jest przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku od 2 do 11 lat przynoszące im ulgę w katarze. Aerozol do nosa Otrivin dla dzieci ułatwia organizmowi dziecka pozbycie się uczucia zatkanego nosa, szybko przynosząc dużą ulgę. Formuła zawiera dawkę ksylometazoliny odpowiednią dla dzieci.

*Otrivin dla dzieci jest przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku od 2 do 11 lat.

W przypadku przeziębienia u dzieci zalecamy:

ULGA DLA MAŁYCH NOSKÓW

Dowiedz się więcej

butelka produktu Otrivin dla dzieci

POTRZEBUJESZ NATYCHMIASTOWEJ ULGI?

Znajdź najbliższego dystrybutora lub kup online.

Find a store